Gratis Joomla Template by FatCow Review

Ramazan bayramı

Kategori: herkonudan sözler


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 

 


 

 

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmiş olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

 

 


 

 

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz.

 

 


 

 

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

 

 


 

 

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

 

 


 

 

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

 

 


 

 

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

 

 


 

 

Kalplerde sevgi olsun. Gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

 Hz. Mevla daimi hizmet, ebedi saadet, ihvana, ahavata muhabbet, davaya samimiyet ve şu mübarek günlerde yağan rahmetten istifade etmeyi nasip eylesin. Bayramınız Mübarek olsun.


Bir aylık orucun ardından 3 günlük bayramı lutfeden Rabbimiz, 3 günlük ömrün ardından sonsuz cenneti lutfetmesi dileğiyle. Bayramınız Mübarek Olsun.


 

Gösterim: 8010