Gratis Joomla Template by FatCow Review

Samsung'dan yüksek performanslı Q330

Kategori: Bilgisayar

Samsung'dan yüksek performanslı Q330Samsung'un yeni dizüstü bilgisayarı Q330, 13.3 inçlik arkadan aydınlatmalı HD LED ekranı ve Intel Core i5 işlemcisi ile dikkat çekiyor. Q330'un üzerinde Windows 7 Home Premium işletim sistemi bulunuyor.

7 saate kadar varan Uzun pil ömrü ile ultra hafifliği biraraya getiren Q330, sadece 26.4 mm olan kalınlığı ve 1.97 kg ağırlığı ile son derece şık bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Beklemeye Geç ve Şarj Et özellikli USB bağlantı noktası, cep telefonu ya da MP3 çalar gibi taşınabilir cihazları şarj edebiliyor. Üstelik bu işlemi beklemedeyken ya da kapalıyken dahi yapabiliyor.

Samsung Q330, kablosuz bir şekilde müzik parçası, resim, film ve diğer verileri cihazlar arasında ultra hızlı (24Mbps) (Bluetooth 2.0'a göre de 8 kat daha hızlı şekilde) daha az pil ömrü tüketerek aktarıyor. Q330, çoklu görevleri yerine getirmedeki üstün performansı ile de üstün bir mobil deneyimi ve görsellik konusunda da orijinale bağlılığı ile mümkün olan en yüksek kaliteyi sunuyor.

İhtiyaç duyulduğunda enerjiden tasarruf etmek ve olağanüstü görüntü kalitesi sunmak için otomatik olarak Intel HD dahili grafikleri güçlü NVIDIA GeForce 310M grafik kartıyla değiştiriliyor. Böylece,sizi ve verilerinizi günlük yaşamın risklerine karşı korumak için özel olarak tasarlanmış Samsung Q330, güvenliğe önem verenler için özellikle ideal bir Seçim oluşturuyor.

Q330'da bulunan Samsung Kurtarma Çözümü, devamlı ve otomatik olarak verilerinizi yedekliyor ve sizi daima koruyor.

Samsung Q330'un fiyatı ise 959$ + KDV.

 
Kaynak: CNET Türkiye

Gösterim: 2410